Ballroom (5+) Post uit Hessdalen

zondag 12 oktober 14u
De Klaproos (Landegem)
  • ticket 16
  • -26 8
  • kansentarief UiTPAS 3,2
Genre Circus

Een magisch lijnenspel van botsballen 

Een bijzonder fijne en dynamische voorstelling, dat is Ballroom, voor kinderen én hun (groot)ouders. Stel je voor dat je elke dag steeds opnieuw de dezelfde ballen in dezelfde bak moet leggen en niet weet waarom precies. Zou dat na een tijdje niet enorm saai worden? Het is het uitgangspunt van deze voorstelling, waarin jongleur Stijn Grupping de grenzen van het ‘jongleren met ballen’ aftast. Hij begint allerlei manieren te zoeken om de sleur van het gooien te doorbreken en begint de ballen tegen de muren te gooien, in de hoop dat ze op een sierlijke manier de weg naar de bak vinden. Maar dat loopt niet altijd van een leien dakje. Alleen gaat alles niet altijd goed. En hoeveel niet goed kan Iemand verdragen?  

Wijze setting, ook, want voor deze voorstelling neem je plaats in een omgebouwde vrachtwagen. Binnenin maakte beeldend kunstenaar Lodewijk Heylen een decor uit beton, waarin jongleur Stijn Grupping dankzij heel veel oefenen en een beetje magie een ongelofelijke dans van botsballen creëert. Op de klanken van muzikanten Jochem Baelus en Frederik Meulyzer neemt hij je mee in een woordloze trip voor iedereen vanaf 5 jaar.

Geselecteerd voor Het Theaterfestival 2025!

Uit het juryrapport:
“Wat begint als straffe jonglerie met botsballen, slaat om in poëtisch surrealisme wanneer deze balletjes niet alleen een loopje nemen met de zwaartekracht, maar ook met zoveel andere vaste logica’s.”

Locatie

De Klaproos (Landegem)
Stationsstraat 20
9850 Deinze (Landegem)
Toon op kaart

Leeftijd

vanaf 5 jaar